Nocne filmowanie i focenie.....
Link 06.12.2008 :: 20:36 Komentuj (2)
GG, czas wolny, nuda........... co z tego może wyjść ? Zwłaszcza jak ma się ochotę trochę pofocić...

Oczywiście szybki fotograficzny wypad „na miasto” z kolegami :-)


K4banos był pomysłem zachwycony, chwilę później zwerbowałem też Małego (właśnie kończył pracę, a start wyprawy zaplanowaliśmy w okolicach jego pracy).


Zapakowałem sprzęt do autka i szybciutko znaleźliśmy się pod pracą Małego, który niebawem do nas dołączył. Jako, że był zupełnie nieprzygotowany na fotografowanie (nie zabrał ze sobą do pracy swojej puszeczki), to dostał mojego D3 z 105 2.8 VR do zabawy. Bawił się nieźle z togo co zobaczyłem potem............ podczas przeglądania zrobionych przez niego zdjęć. Okazało się, że uwiecznił naszą wyprawę na fotach. Taki backstage swoisty zrobił ;-).K4banos katował swojego D300 z Tamronem, a ja oczywiście bawiłem się w filmowca i walczyłem z przeciwnościami jakie robił mi D90. „Rolling shutter” przy sztucznym świetle będzie mi się odbijał czkawką jeszcze długo.......... No ale to nowe wyzwanie jest, a ja bardzo lubię wyzwania :-)Poniżej kilka fotek, których autorem jest Mały.

Aha, ten horyzontalny gość w żółtawej kurtce to ja................. ;-)


No i sam Mały :-)

Pod koniec wyprawy postanowiłem sprawdzić, czy D90 nadal potrafi robić zdjęcia. Okazało się, że moje obawy były nieuzasadnione -potrafi :-)A tu link do filmu jaki podczas tej wyprawy powstał...........


http://212.51.209.43/~fatman/d90/movies/nikon-nocne-mp3.avipowered by Ownlog.com