GG, czas wolny, nuda........... co z tego może wyjść ? Zwłaszcza jak ma się ochotę trochę pofocić...

Oczywiście szybki fotograficzny wypad „na miasto” z kolegami :-)


K4banos był pomysłem zachwycony, chwilę później zwerbowałem też Małego (właśnie kończył pracę, a start wyprawy zaplanowaliśmy w okolicach jego pracy).


Zapakowałem sprzęt do autka i szybciutko znaleźliśmy się pod pracą Małego, który niebawem do nas dołączył. Jako, że był zupełnie nieprzygotowany na fotografowanie (nie zabrał ze sobą do pracy swojej puszeczki), to dostał mojego D3 z 105 2.8 VR do zabawy. Bawił się nieźle z togo co zobaczyłem potem............ podczas przeglądania zrobionych przez niego zdjęć. Okazało się, że uwiecznił naszą wyprawę na fotach. Taki backstage swoisty zrobił ;-).K4banos katował swojego D300 z Tamronem, a ja oczywiście bawiłem się w filmowca i walczyłem z przeciwnościami jakie robił mi D90. „Rolling shutter” przy sztucznym świetle będzie mi się odbijał czkawką jeszcze długo.......... No ale to nowe wyzwanie jest, a ja bardzo lubię wyzwania :-)Poniżej kilka fotek, których autorem jest Mały.

Aha, ten horyzontalny gość w żółtawej kurtce to ja................. ;-)


No i sam Mały :-)

Pod koniec wyprawy postanowiłem sprawdzić, czy D90 nadal potrafi robić zdjęcia. Okazało się, że moje obawy były nieuzasadnione -potrafi :-)A tu link do filmu jaki podczas tej wyprawy powstał...........


http://212.51.209.43/~fatman/d90/movies/nikon-nocne-mp3.avi

Name:

Komentarze:

08.12.2008, 09:07 :: 193.41.113.146
w4syl
aaa ... fajny filmik ... szczególnie momenty z samochodzikami w przyspieszonym tle. Kilka scenek jest przydłużastych i nieciekawych, ale montaż i soundtrack super:)

08.12.2008, 09:06 :: 193.41.113.146
w4syl
Szkoda, że nie mieszkam bliżej, bo też bym chętnie wyskoczył na takie fotografowanie nocą ... a samemu to strach.
Swoją drogą fajny duet tworzycie :D
No i jeszcze jedno ... kiedy Ci się znudzi to D3 i będziesz chciał go oddać?! :-(((