Zakochana para :-)
Link 12.06.2009 :: 19:29 Komentuj (4)

Pamiętacie Agnieszkę i Darka ? Mam nadzieję, że tak. To wyjątkowo miła i kochająca się para :-)

Ostatnio miałem przyjemność fotografować ich na mini plenerku. Czasu i dobrej pogody nie było niestety za wiele, ale pomimo tego udało się nam przyjemnie spędzić czas i zrobić trochę fajnych fotek.
Przyznam, że bardzo przyjemnie się ich fotografuje, bo kiedy się już ich rozśmieszy to zachowują się bardzo naturalnie  -po prostu śmieją się na całego. A ta ich radość udziela się wszystkim dookoła i robi się wspaniale :-)

A już niebawem w ich życiu pojawi się ktoś nowy, ktoś malutki i bardzo cudowny :-) I wtedy zacznie się dla nich prawdziwe życie, coś zupełnie innego niż dotychczas  -będzie jeszcze radośniej.W środku tygodnia
Link 19.06.2009 :: 21:44 Komentuj (8)
W samym środku tygodnia udało się zorganizowac szybki plenerek Gosi i Marcina :-)

Na szczęście pogoda nam dopisała (co ostatnio w okolicach Łodzi nie zdarza się często niestety). Zwiedziliśmy trzy parki i ukochane centrum handlowe łodzian, czyli Manufakturę ;-)
Tym razem w fotografowaniu dzielnie pomagał mi Błażej i dzięki niemu powstało też kilka zdjęć tzw Backstage (przy okazji zapraszam na blog Błażeja, czyli Blaise Blog ).

Zapraszam do obejrzenia kilku zdjęć z tej sesji.....Ślub w Krakowie
Link 23.06.2009 :: 16:49 Komentuj (13)

W ostatni weekend miałem wielką przyjemność odwiedzić wyjątkowo piękne miasto -Kraków.
A żeby było jeszcze piękniej, uczestniczyłem w wprost cudownym ślubie i weselu....... zresztą zobaczcie sami ile radości, szczęścia i optymizmu widać w Młodej Parze, ich rodzicach oraz gościach :-)powered by Ownlog.com