A Irlandia podobno jest taka............
Link 01.10.2009 :: 10:36 Komentuj (0)

.........no właśnie jaka ?

mam tylko na dzieję, że nie okaże się czerwona.............Wieś tańczy i śpiewa
Link 05.10.2009 :: 22:04 Komentuj (9)
Czas troszeczkę nadrobić zaległości.......

Kolejny weekend, kolejny ślub ;-) Tym razem z mega szybkim plenerem, który zrealizowaliśmy w skansenie w Sierpcu. Okolica śliczna, tylko mało czasu było na zdjęcia i pogoda mordercza -to znaczy dla mnie było super, wiaterek, chłodek -niestety młodzi mi prawie zamarzli.....
Na szczęście dzielnie pozowali, humor dopisywał :-)Drogę powrotną do domciu rozmyślałem sobie o tym kończącym się już sezonie 2009 (skutecznie przeszkadzał mi w tym Hołowczyc, który powtarzał jak jakąś cholerną mantrę swoje zwolnij....) -co można było zrobić lepiej, co dodać/zmienić w ofercie na 2010 rok ?
W korku (oczywiście Zgierz) wpadło mi do głowy kilka ciekawych pomysłów -mam nadzieję, że niebawem kilka z nich zobaczycie na nowych zdjęciach ;-)


Całuśnie
Link 08.10.2009 :: 20:34 Komentuj (4)

Ktoś kiedyś na jakimś forum dyskusyjnym napisał, że w zdjęciach ślubnych najbardziej go wkurzają te wszechobecne pocałunki. Ciągle się tylko całują i całują, nuda panie i w ogóle takie to....... no co najmniej dziwne.
Jako, że jestem dziś w wyjątkowo dobrym humorze, złośliwie postanowiłem wstawić właśnie większość takich zdjęć na bloga. Dlatego tytuł tego wpisu brzmi: „całuśnie”


Tym razem łaskawa pogoda oszczędziła mi i mojej kochanej rodzince (która kolejny raz towarzyszyła mi podczas pleneru) totalnego zmoczenia ubrań. Dziękuję.


Jak na zdjęciach widać jesień już mamy. Jest pięknie, spokojnie i cicho. Tylko pewien niepokój wzbudza coraz krótszy dzień, coraz zimniejszy wiatr.......
Na szczęście zimą też można robić ciekawe zdjęcia ;-)


Tymczasem zapraszam do obejrzenia kilku zdjęć z sesji plenerowej Elwiry i Łukasza.

A za jakiś czas kolejna porcja............... ;-)I jeszcze kilka zdjęć z wczoraj
Link 09.10.2009 :: 21:00 Komentuj (5)


Prowadzą Krzysztofa dwie druhenki młode
Link 11.10.2009 :: 21:26 Komentuj (2)

Hihi........... tak po prawdzie to nie Krzysztofa tylko Grzegorza i nikt nie musiał go prowadzić. Sam szedł do tego z wielką ochotą ;-) Trudno zresztą się dziwić, w końcu szedł do swojej pięknej narzeczonej Niny.
Ślub Młodej Pary odbył się w wyjątkowo pięknym kościele Przenajświętszej Trójcy w Bogdanowie niedaleko Bełchatowa.
Mam nadzieję, że już niebawem będę mógł pokazać więcej zdjęć z tej cudownej ceremonii oraz wesela.
Kibicujemy
Link 11.10.2009 :: 21:33 Komentuj (5)

Dzisiejszej niedzieli pogoda postanowiła skopać nam tyłki. Dlatego rozegraliśmy towarzyski mecz: Ola i Arek (z moją pomocą jako trenera) vs Pogoda w celu rozstrzygnięcia kto kogo będzie kopał.
Pomimo wielu nieczystych zagrywek ze strony pogody, takich jak niska temperatura, opady deszczu i wiatr, udało się nam wygrać to spotkanie z wynikiem około 40 zdjęć na plus ;-)
Znowu zaległości....
Link 13.10.2009 :: 09:55 Komentuj (3)

W ostatniej chwili......
Link 21.10.2009 :: 22:52 Komentuj (6)


powered by Ownlog.com